خیابان بغداد در بخش آسیایی استانبول

خیابان بغداد یکی از خیابان های لوکس استانبول در بخش آسیایی استانبول هست. این خیابان 13 کیلومتر به موازات دریای مرمره کشیده شده است. از محله کادیکوی شروع می شود و از محله های فنرباحچه، گورتپه، جاده بستان، سوادیه، بستانجی و … میگذرد. خیابان بغداد یک خیابان یک طرفه می باشد که مملو است از رستوران ها و کافه بارها و برندهای لوکس لباس و … هست. شب های این خیابان بسیار دیدنی هست و مردم در کافه ها در حال سرو شام و نوشیدنی ها هستند.

برای رسیدن به این خیابان از میدان تکسیم میتوان با کشتی هایی که در محله امینونوی و یا کارکوی هست باید به کادیکوی مراجعه کنید و با تاکسی و یا اتوبوس های کادیکوی میتوانید به این خیابان بیایید.

پیاده روی در پیاده روهای بزرگ در کنار کافه رستوران های زیبا که همیشه مملو از جمعیت هستند حس خوشایندی را به همراه دارد.

شما میتوانید با نوشیدن یک فنجان قهوه ترک شعبه های استارباکس خاطرات خوبی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

کوچه پس کوچه های خیابان بغداد نیز حال و هوای خودش را داراست. تقریبا در تمامی کوچه هایی که به خیابان بغداد وصل می شنود حتما یک رستوران یا یک کافه را می بینید.

اگر می خواهید یک زندگی خوب و لاکچری داشته باشید این منطقه را به شما پیشنهاد میکنیم و با خرید ملک در ترکیه و این محلات می توانید از اقامت آن نیز بهره ببرید.

کوچه های جنوبی خیابان بغداد همگی به ساحل ختم می شوند. ساحلی که از کادیکوی آغاز و تا نزدیکی های محله پندیک کشیده شده است. ساحلی که تماما فضای سبز و پارک های محلی بسیار زیبایی هستند.

در این ساحل خط اختصاصی دوچرخه سواری و پیاده روی در کنار دریای مرمره قرار دارد و مکان مناسبی برای ورزش می باشد. شما میتوانید با کرایه دوچرخه هایی که مربوط به شهرداری استانبول هست و در تمامی قسمت های این ساحل هست یک تفریح بسیار سالمی را داشته باشید.

شب های خط ساحلی سوادیه و جاده بستان بسیار زیباست و همواره جنب و جوش مردم را تقریبا در هر ساعتی می بینید.

خلاصه اینکه هر زمان که به استانبول تشریف آوردید از دیدن خیابان بغداد و خط ساحلی این منطقه غافل نشوید.

با سپاس

وب سایت بریم ترکیه

یک پاسخ به “معرفی خیابان بغداد در استانبول”